Stacja naprawy rowerów BIKLO

Nagłe, losowe kłopoty z rowerem? Niespodziewana awaria jednośladu podczas pokonywania tras rowerowych? Problemy techniczne podczas miejskiej wycieczki rowerowej. Prawdopodobnie zdarzyło się to każdemu rowerzyście choć raz. Taka usterka może zepsuć każdą wyprawę czy przejażdżkę oraz pokrzyżować wiele planów.

W razie awarii roweru mało kto ma przy sobie podstawowe narzędzia do wykonania podstawowej naprawy. niewielkiej nawet, ale koniecznej korekty. Rozwiązaniem jest samoobsługowa stacja naprawy rowerów. Miejskie, samoobsługowe stacje naprawy rowerów BIKLO są przystosowane do użycia na ogólnodostępnych terenach publicznych. Proponowane przez nas stacje są idealnym uzupełnieniem obiektów sportowych, miejskich parków, ścieżek rowerowych oraz dowolnej przestrzeni publicznej, gdzie przecinają się szlaki chętnie odwiedzane przez miłośników jednośladów.


Czym jest samoobsługowa stacja naprawy rowerów?


Samoobsługowa stacja to niewielki, dostępny publicznie stojak z uchwytem na rower. Publiczna stacja naprawy rowerów posiada w standardzie niezbędny zestaw wytrzymałych narzędzi uznanych marek. W wyposażeniu stacji znajdują się narzędzia pasujące do rowerów dowolnego typu, które umożliwiają samodzielną naprawę. Każda ze stacji wyposażona jest w:

  • wkrętak krzyżak
  • wkrętak płaski
  • klucz płaski 8-10
  • klucz płaski 13-15
  • klucz nastawny
  • 2 łyżki do ściągania opony
  • zestaw imbusów (1,5; 2; 2,5; 3; 4; 5; 6)
  • zestaw TORX T10, T25, T30
  • pompka z uniwersalnym adapterem

Dostęp do narzędzi jest możliwy tylko przy pomocy klucza serwisowego BIKLO. Wszystkie narzędzia zainstalowane są na stalowych linkach w osłonie PCV. Korzystanie ze stacji jest całkowicie bezpłatne.


Coś więcej na temat miejskich stacji BIKLO


Samoobsługowa stacja jest przystosowana do użycia w przestrzeni publicznej. Wszystkie elementy stacji BIKLO wykonane są ze stali konstrukcyjnej, a następnie malowane proszkowo z podkładem cynkowym (istnieje możliwość malowania urządzenia na dowolny kolor z palety RAL). Konstrukcja nośna, wsporniki i podstawa urządzenia wykonane są z blachy stalowej, co sprawia, że stacje są solidne, trwałe i wytrzymałe. Uchwyt rowerowy, który umożliwia wygodne powieszenie roweru i swobodny dostęp do wszystkich jego części, wykonany jest z PVC, a wszystkie narzędzia zamocowanie są na linkach stalowych. Poza miejskimi stacjami do naprawy rowerów, firma BIKLO oferuje także dodatkowe, kompleksowe wykonanie rocznej kontroli stanu technicznego Twojej stacji.